Strona sprawdztu.com.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w sprawdzTu:

Jaka pogoda na wakacje 2015?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 23-01-2015 06:49
Zapytał:
Użytkownik: tomek tomek (Tomasz Kozlowski)
Niedostępny Ostatnio: 21-02-2017 22:28
Użytkownik: tomek
Użytkowniktomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Kozlowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 6

Popularność: 2694
Kategorie:PogodaPodgrupaPogoda
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Janek
Niedostępny Ostatnio: 09-02-2016 15:57
Użytkownik: Janek
UżytkownikJanek
Imię i Nazwisko:Janek Nowak
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 124

Jaka pogoda na wakacje 2015

Pogoda na wakacje zapowiada się raczej bardzo podobnie, tak to miało miejsce w latach poprzednich. W związku z tym, oczywiście lipiec i sierpień będą zaliczać się do najcieplejszych miesięcy w roku, jednocześnie, niestety nie możemy jeszcze przewidzieć dokładnego przebiegu różnych innych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu, gradu, czy też wyładowania atmosferyczne. W związku z tym dobrze jest się nastawić na takie anomalie pogodowe, że będą one przechodziły regionalnie, i na pewno nie zabawią na całe wakacje.

Średnia temperatur, która została zaobserwowana przez ostatnie lata, wynosi około 25 stopni Celsjusza. Jest to naprawdę wysoka temperatura, patrząc na przebieg temperatur w ciągu całego roku. Na przykład w zeszłym roku można było zauważyć zdecydowane opady deszczu przeważające na Południu Polski, natomiast na terenie Pomorza, takie wichury i duże ulewy pojawiały się sporadycznie, chociaż rzeczywiście były o wiele bardziej gwałtowne niż w pozostałych regionach.

Na razie jest zbyt wcześnie, żeby szczegółowo ustalić prognozę pogody, ponieważ do momentu wakacji zostało jeszcze około 6 miesięcy.

Dlatego jeśli jeszcze mamy czas na zaplanowanie swoich wakacji w Polsce, które w głównej mierze będą zaliczać się do udanych tylko wtedy, kiedy dopisze nam pogoda, to warto jeszcze wstrzymać się z podjęciem ostatecznej decyzji. 

Sprawdź pogodę:Pogoda na lipiec 2015

Pogoda na lipiec 2015

Lipiec 2015: Lipiec jest miesiącem na który chyba każdy oczekuje z utęsknieniem. Jest to pierwszy miesiąc wakacji i okres urlopowy, w którym większość z nas wypoczywa. Więcej
Pogoda na lato 2015

Pogoda na lato 2015

Lato 2015: Lato to pora roku, która uwielbiają wszyscy Polacy. Jest wtedy ciepło i przyjemnie, jednak polskie lato bywa kapryśne i deszczowe.
Pogoda na sierpień 2015

Pogoda na sierpień 2015

Pogoda na sierpień 2015: Sierpień jest to ostatni miesiąc wakacji i również ostatni miesiąc lata, który zazwyczaj przynosi nam wysokie temperatury. Więcej
Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.2 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::PogodaPodgrupaPogoda
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na wakacje 2015?

sprawdztu na Facebook'u